OKNA Antywłamaniowe! Metalowa rama z szybą kuloodporną!

 

  Okna w metalowej ramie z szybą hartowaną, antywłamaniową, kuloodporną różnej grubości, ramy o różnych grubościach – na życzenie klienta, to główne zalety nowego asortymentu wprowadzanego to produkcji w naszej firmie.      

  

  Nasze wyroby znajdują zastosowanie zarówno w domach, mieszkaniach jak i w budynkach użyteczności publicznej, obiektach zabytkowych, kantorach, bankach, obiektach militarnych oraz wielu innych miejscach gdzie wymagane jest zabezpieczenie z szyba o podwyższonej antywłamaniowości.

 

 

    Produkowane przez nas zabudowy kasowe znajdują się wszędzie tam gdzie zagrożenie jest bezpieczeństwo mienia i życia, w ramach metalowych montujemy szyby antywłamaniowe i kuloodporne.

 

 

    Na życzenie klienta wykonujemy ramę metalową o podanych wymiarach (wysokość, szerokość oraz grubość ramy), w standardzie dostępny jest kolor jasny siwy RAL 7035, klient ma możliwość zmiany koloru ramy.

 

 

    Oferowane przez nasz okna posiadają szyby z odpowiednimi certyfikatami zgodności wydanymi przez Instytut Mechaniki Precyzyjnej.