O nas

   Nasza firma istnieje na rynku polskim od 1998 roku. Zapoczątkowaliśmy swoją działalność pod nazwą firmy "Odyniec" Sp. z o.o., która na wstępie swoich działań zajmowała się głównie zaopatrzeniem łowieckiego rynku holenderskiego i jednocześnie importowaniem akcesoriów myśliwskich dla Polskich klientów.

Z biegiem czasu wprowadziliśmy nasze produkty do handlu krajowego i od tego czasu staramy się spełniać wszystkie oczekiwania rodowitych łowców.

Chcąc poszerzyć swoją ofertę handlową, wprowadziliśmy na rynek nowe produkty.

Ofertę szaf do przechowywania broni myśliwskiej rozbudowaliśmy o wyroby sejfów do przechowywania broni palnej, amunicji, dokumentów, gotówki, biżuterii oraz innych przedmiotów wartościowych.

Nawiązaliśmy ścisłą partnerską współpracę z firmą „Hunter Safes” z siedzibą w Holandii. Współpraca z holenderską firmą umożliwiła nam rozprzestrzenienie sprzedaży naszych wyrobów na tereny następnych krajów Europy.

Stawiając na rozwój firmy podjęliśmy współpracę z kilkoma polskimi producentami zabezpieczeń pasywnych. W związku z tymi działaniami zostaliśmy dystrybutorem różnego rodzaju certyfikowanych szaf, kas pancernych oraz sejfów ognioodpornych.

 

   Rzetelne dążenie do rozwoju firmy doprowadziło nas do stworzenia bogatej oraz różnorodnej oferty handlowej. Nowoczesne technologie oraz dotychczasowe doświadczenie pozwoliły nam na wykreowanie różnych serii szaf, odpowiadających wielkościowo i konfiguracyjnie potrzebom użytkowania.

Jako firma produkcyjna oferujemy wiele dodatkowych opcji

oraz zmian konfiguracyjnych w postaci:

- wymiany zamka – elektroniczny, szyfrowy mechaniczny;

- wyklejenia szafy wykładziną filcową,

- montażu wewnętrznego oświetlenia,

- koloru zamówionej szafy,

- dodatkowych półek, szuflad, skarbczyków

- zmiany wymiarów szaf.

Dla najbardziej wymagających klientów, którzy dbają o oryginalny wygląd proponujemy szafy w zabudowie meblowej.

Przyjmujemy również zamówienia indywidualne na wyprodukowanie nietypowej szafy, czyli na taki wyrób jaki życzy sobie klient.

W naszych szafach wprowadziliśmy system bezpiecznego, wielopunktowego ryglowania co zapewni bezpieczeństwo broni oraz ważnych i cennych przedmiotów.

 

 Wyprodukowane przez nas szafy i sejfy zostały już dostarczone do licznej rzeszy polskich i zagranicznych myśliwych, strzelców sportowych, Instytucji Państwowych: (wojsko, policja, banki) oraz firm o profilu bezpieczeństwa publicznego i mienia.

Firma "Hunter Safes" Sp. z o.o. wychodzi naprzeciw potencjalnym klientom, aby z łatwością mogli korzystać z naszych usług, a przede wszystkim czuli satysfakcję z zakupu naszych produktów.

 

Misją naszej działalności jest zmierzanie do zadowolenia naszych klientów poprzez doskonalenie naszych wyrobów oraz fachową i szybką obsługę.

 

W 2011 roku nastąpiła zmiana nazwy przedsiębiorstwa. Obecnie firma działa pod nazwą "Hunter Safes" Sp. z o.o., a  nazwa "Odyniec" jest marką firmy.

 

                                  

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY I DOKONANIA ZAKUPÓW

W NASZYM SKLEPIE INTERNETOWYM